سال جهش تولید
امروز سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۳
 

RSS کل سازمان

خرمشهر ، کربلا بود / دعای معلم ، آمین شاگرد

سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت - مناسبتی
محمد سعید سبهانی سال 1360 از آموزشکده پرستاری نفت فارغ التحصیل شد و سال 1361 کار خود را رسماً در بهداشت و درمان صنعت نفت آغاز کرد، بر حسب علاقه خود به علوم مختلف در طی سالیان زندگی خود در رشته های فلسفه اسلامی و الهیات ، مدیریت ، علوم آزمایشگاهی و روانشناسی تحصیلات کارشناسی را انجام داد وی پس از سالها کار در مناطق نفتی با پایان جنگ تحمیلی به اهواز برگشت و در رشته روانشناسی تحصیلات تکمیلی خود را ادامه داد. در حال حاضر رییس مرکز مشاوره خانواده بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز است اما در میان همکارانش به نوعی دیگر محبوبیت دارد، از فکر عمیق و مطالعاتی که داشته قلم رسا و شیوایی دارد و مانند حرفه کاری اش آرامش بخش و موثر است. در کنار فعالیت در مرکز مشاوره بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز، میتوان به دست نوشته های ایشان از جمله "فرهنگ شعار انقلاب اسلامی" ، " لاله¬های گرمسیری" ، " خاطرات مالکیه " ، " چذابه تا هور" و " چگونه با نوجوانان رفتار کنیم " اشاره کرد.
۳ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۰۸

اختصاص بخش اورژانس فعلی و opd به طور کامل به بیماران مشکوک به کرونا

سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت - بهداشتی درمانی
دکتر دهقان : رای حفظ سلامت مراجعین و پیشگیری از شیوع بیشتر این بیماری به زودی بخش اورژانس فعلی و opd به طور کامل به بیماران مشکوک به کرونا اختصاص یافته و بخش فیزیوتراپی زنان قدیم که بازسازی و آماده سازی شده به عنوان بخش اورژانس حاد غیر تنفسی به سایر مراجعین که با علائمی غیر از بیماری کووید19 مراجعه میکنند ، اختصاص می یابد.
۳ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۵۴

در نشست مشترک مدیران بهداشت و درمان صنعت نفت فارس و هرمزگان و مسئولان منطقه پنج عملیات انتقال گاز، راه اندازی مراکز پزشکیاریِ برخی مناطق عملیاتی منطقه پنج عملیات انتقال گاز در آینده نزدیک در دستور کار قرار گرفت.
۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۳۵

دکتر مدرس موسوی : از شروع بحران کرونا تیم سلامت خانواده فعالانه ، همه ی تلاش خود را نموده است تا در خدمت خانواده ی بزرگ صنعت نفت باشد.
۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۲۷

افزایش فعالیت کلینیک های بیمارستان نفت تهران/ پذیرش فقط از طریق 1519

سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت - بهداشتی درمانی
از اول خرداد ماه، 10 درصد به ظرفیت پذیرش کلینیک های بیمارستان نفت تهران افزوده می شود ودر کلینیک ها با 40 درصد از ظرفیت پذیرش قبل از کرونا به مراجعین خدمات ارایه می شود.
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۵۲

جلسه روسا روابط عمومی مناطق 14 گانه سازمان با مدیرعامل

سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت - گردهمایی ها
در گرامیداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی جلسه روسا روابط عمومی مناطق 14 گانه سازمان با دکتر حبیب اله سمیع مدیرعامل ، دکتر مهدی هاشمی مدیر برنامه ریزی ، امیر قائم پناه مدیر منابع انسانی ، سیده فاطمه اولیایی رییس روابط عمومی و تکریم بصورت آنلاین برگزار شد.
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۶:۰۰

20درصد جمعیت تحت پوشش بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران فشارخون دارند

سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت - بهداشتی درمانی
مسئول تیم پزشک خانواده بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران گفت: میزان شیوع فشارخون بالا در کل جمعیت تحت پوشش حدود20درصد است.
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۵۶

راه اندازی بخش بستری 12 تخته جدید در بیمارستان توحید جم

سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت - بهداشتی درمانی
رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر و خارگ از راه اندازی بخش بستری جدید 12 تخته در بیمارستان توحید جم خبر داد .
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۳:۲۲

دکتر حبیب اله سمیع مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در پیامی روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۲۲

نکات کاربردی برای تغذیه در ماه مبارک رمضان

سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت - آموزشی
مصرف یک لیوان شیر در هنگام افطار و سحر و خوردن یک کاسه ماست در موقع شام،به روزه داران توصیه می شود.
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۵۰

بیژن زنگنه مهم‌ترین اقدام‌های وزارت نفت برای مقابله با ویروس کرونا را تشریح و گفت: وزارت نفت هم‌زمان با شیوع این ویروس در کشور تلاش‌های مصرانه‌ای را برای متوقف نکردن تولید در صنعت نفت با حفظ سلامت کارکنان در دستور کار قرار داد.
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۵۲

دکتر نصراله حسونی بحرینی با اعلام این خبر گفت : بخش داخلی را جهت بستری بیماران تنفسی و تب دار مجهز کرده و تمامی اتاق ها را با تهویه مناسب تجهیز کردیم.
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۱۸

بررسی نحوه بازگشت به کار کارکنان مبتلا به کرونا

سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت - بهداشتی درمانی
با توجه به شیوع کووید 19 (کرونا) در کشور، احتمال ابتلای کارکنانی که در محیط های کاری متفاوت ارائه خدمت می کنند نیز وجود دارد؛ از این رو افرادی که دوران نقاهت خود را پشت سر گذاشته اند، قبل از بازگشت به کار باید گواهی سلامت خود را از مراکز سلامت کار دریافت کنند و بعد با در نظر گرفتن شرایط ویژه ای که داشته اند، بر سر کار خود حاضر شوند. این افراد هم از نظر سیستم ایمنی ضعیف هستند و هم بر اثر پشت سر گذاشتن این بیماری سخت، امکان دارد دچار بیماری روحی شده باشند، از این رو باید شرایط این کارکنان قبل از ورود به کار پایش شود.
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۱۶

ایجاد حساسیت در کارکنان و جمعیت تحت پوشش با آگاه سازی و آموزش های مستمر

سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت - بهداشتی درمانی
مهم ترین برنامه های بهداشت و درمان صنعت نفت آغاجاری برای پیشگیری از شیوع کرونا انجام دستورالعمل های پیشگیرانه ، ایجاد حساسیت در کارکنان و جمعیت تحت پوشش با آگاه سازی و آموزش های مستمر بود.
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۰:۰۲

تخصیص بودجه سازمان به صورت وضعیتی تغییر می یابد

سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت - بهداشتی درمانی
پرداخت 4 شرکت اصلی به سازمان از وضعیت سرانه ای به صورت وضعیتی تغییر میکند.
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۵:۵۳

حسین کاشفی رییس هیئت مدیره کانون صنفی بازنشستگان صنعت نفت ایران در پیامی از مدیرعامل و کادر پزشکی و پرستاری سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در جهت پیشگیری و مبارزه با ویروس کووید 19 قدردانی کرد.
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۵۱

کارشناس مامایی و مسئول زایشگاه بیمارستان توحید جم : در سال 98 تعداد زایمان طبیعی 669 نفر و سزارین 465 نفر در بخش زایشگاه بیمارستان توحید جم انجام شده است.
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۵

سیمین حسن نیا : شغل مامایی سختی زیاد دارد.

سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت - بهداشتی درمانی
شغل مامایی سختی زیاد دارد، استرس زیاد، شیفت کاری و محدودیت شغلی برای فارغ التحصیلان این رشته ؛ اما در عین حال لذت بخش است و اما شیرین ترین لحظه آن، هنگام تولد نوزاد است.
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۱

کاهش 10 درصدی شاخص سزارین اولین زایمان در بیمارستان بزرگ نفت اهواز

سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت - بهداشتی درمانی
رحیمی : خواست مادر در انتخاب زایمان طبیعی مهم‌ترین عامل تأثیرگزار بر شاخص سزارین است و سلامت مادر و نوزاد در گرو ارائه مراقبت‌های صحیح دوران بارداری و انجام زایمان ایمن (کاهش سزارین بدون اندیکاسیون علمی) می‌باشد.
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۱

مسئول امور مامایی بهداشت و درمان صنعت نفت اصفهان : در دوران شیوع بیماری کرونا مرتب با مادران باردار در تماس بودیم و ضمن توصیه های بهداشتی از حضور غیر ضرور آنها به مراکز جلوگیری و در صورت نیاز به سونوگرافی یا آزمایش مستقیم این خدمات ارائه کردیم.
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۰


تماس با ما از طریق سامانه پیامکی:

ارسال نقطه نظرات به شماره پیامکی 50005839